Prayers (7.x-1.1) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Pages
km: ទំព័រ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Display settings
km: ការ​កំណត់​ការ​បង្ហាញ

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Date format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ​​កាល​បរិច្ឆេទ

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: Blocks
km: ​ប្លុក

en: About
km: អំពី
