Prayers (7.x-1.1) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Pages
ku: پەڕەکان

en: Description
ku: دەربارە

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Display settings
ku: پیشاندانی ڕێکخستنەکان

en: Weight
ku: سەنگ

en: Date format
ku: فۆرماتی بەروار

en: Other
ku: هیتر

en: Blocks
ku: بلۆکەکان

en: About
ku: دەربارە
