Prayers (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: Pages
lv: Lapas

en: Description
lv: Apraksts

en: Date
lv: Datums

en: Display settings
lv: Ekrāna iestatījumi

en: Block settings
lv: Bloka iestatījumi

en: Weight
lv: Svars

en: Date format
lv: Datuma formāts

en: Other
lv: Citi

en: Time format
lv: Laika formāts

en: Blocks
lv: Bloki

en: Usage
lv: Izmantošana

en: Sunset
lv: Saulriets

en: About
lv: Par

en: Sunrise
lv: Saulēkts
