Prayers (7.x-1.1) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Pages
ne: पृष्ठ

en: Description
ne: विवरण

en: Date
ne: मिति

en: Weight
ne: वजन

en: Date format
ne: मिति ढाँचा

en: Blocks
ne: ब्लक

en: About
ne: बारेमा
