Prayers (7.x-1.1) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Pages
nn: Sider

en: Description
nn: Beskriving

en: Date
nn: Dato

en: Display settings
nn: Visningsinnstillingar

en: Weight
nn: Vekt

en: Date format
nn: Datoformat

en: Other
nn: Andre

en: Blocks
nn: Blokkar
