Prayers (7.x-1.1) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Pages
os: Фæрстæ

en: Description
os: Афыст

en: Date
os: Датæ

en: Display settings
os: Æвдысты амонæнтæ

en: Weight
os: Уæз
