Prayers (7.x-1.1) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Pages
ps: پاڼې

en: Description
ps: سپړنه

en: Date
ps: نيټه

en: Weight
ps: وزن

en: Other
ps: نور

en: Blocks
ps: غونډونه

en: About
ps: په اړه
