Prayers (7.x-1.1) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Pages
sq: Faqet

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Date
sq: Data

en: Weight
sq: Pesha

en: Other
sq: Tjetër

en: Blocks
sq: Blloqet

en: About
sq: Informacione
