Prayers (7.x-1.1) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Pages
te: పేజీలు

en: Description
te: వివరణ

en: Date
te: తేదీ

en: Display settings
te: ప్రదర్శన అమరికలు

en: Block settings
te: బ్లాక్ అమరికలు

en: Weight
te: భారం

en: Date format
te: తేదీ ఆకృతి

en: Other
te: ఇతర

en: About
te: గురించి
