Prayers (7.x-1.1) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Pages
ug: بەت

en: Description
ug: بايانى

en: Date format
ug: ۋاقىت فورماتى

en: Other
ug: باشقا

en: Blocks
ug: تارماق رايون

en: About
ug: ھەققىدە
