Prayers (7.x-1.1) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Pages
ur: صفحات

en: Description
ur: وضاحت

en: Date
ur: تاریخ

en: Display settings
ur: ڈسپلے کی ترتیبات

en: Block settings
ur: بلاک کی ترتیبات

en: Weight
ur: وزن

en: Date format
ur: تاریخ کا فارمیٹ

en: Blocks
ur: بلاکس
