Prayers (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Pages
ar: الصفحات

en: Description
ar: الوصف

en: Date
ar: التاريخ

en: Display settings
ar: إعدادات العرض

en: Block settings
ar: إعدادات الصندوق

en: Weight
ar: الوزن

en: Date format
ar: تنسيق التاريخ

en: Other
ar: آخر

en: Blocks
ar: الصناديق

en: About
ar: حول
