Prayers (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Pages
az: Səhifələr

en: Description
az: İzahat

en: Date
az: Tarix

en: Display settings
az: Ekran parametrləri

en: Block settings
az: Blok parametrləri

en: Weight
az: Çəki

en: Date format
az: Vaxt formatı

en: Other
az: Digər

en: Blocks
az: Bloklar

en: About
az: Haqqında
