Prayers (7.x-1.1) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Pages
be: Старонкі

en: Description
be: Апісанне

en: Date
be: Дата

en: Display settings
be: Налады паказу

en: Block settings
be: Налады блокаў

en: Weight
be: Вага

en: Date format
be: Фармат даты

en: Other
be: Іншыя

en: Blocks
be: Блокі

en: About
be: Аб
