Prayers (7.x-1.1) - en to de translation catalogue (16 entries)

en: Pages
de: Seiten

en: Description
de: Beschreibung

en: Date
de: Datum

en: Display settings
de: Anzeigeeinstellungen

en: Block settings
de: Blockeinstellungen

en: Weight
de: Gewichtung

en: Date format
de: Datumsformat

en: Other
de: Weitere

en: Time format
de: Zeitformat

en: Blocks
de: Blöcke

en: Usage
de: Verwendung

en: Sunset
de: Sonnenuntergang

en: About
de: Über

en: Sunrise
de: Sonnenaufgang

en: Header text
de: Header-text

en: Footer text
de: Text der Fußzeile
