Prayers (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Pages
fa: صفحه‌ها

en: Description
fa: توضیحات

en: Date
fa: تاریخ

en: Display settings
fa: تنظیمات نمایش

en: Block settings
fa: تنظیمات بلوک

en: Weight
fa: وزن

en: Date format
fa: قالب‌بندی تاریخ

en: Other
fa: ساير

en: Blocks
fa: بلوک‌ها

en: Usage
fa: کاربرد

en: About
fa: درباره

en: Header text
fa: متن سربرگ
