Prayers (7.x-1.1) - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: Display settings
fr: Paramètres d'affichage

en: Block settings
fr: Paramètres du bloc

en: Weight
fr: Poids

en: Date format
fr: Format de date

en: Other
fr: Autre

en: Time format
fr: Format de temps

en: Blocks
fr: Blocs

en: Usage
fr: Utilisation

en: Sunset
fr: Coucher du soleil

en: About
fr: À propos

en: Sunrise
fr: Lever du soleil

en: Header text
fr: Texte de l'entête

en: Footer text
fr: Texte de pied de page
