Prayers (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Pages
gu: પૃષ્ઠો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Date
gu: તારીખ

en: Block settings
gu: બ્લોક સેટિંગ્સ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Date format
gu: તારીખ બંધારણ

en: Other
gu: અન્ય

en: About
gu: વિશે
