Prayers (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Pages
he: עמודים

en: Description
he: תיאור

en: Date
he: תאריך

en: Display settings
he: הגדרות תצוגה

en: Block settings
he: הגדרות בלוק

en: Weight
he: משקל

en: Date format
he: תבנית תאריך

en: Other
he: אחר

en: Blocks
he: בלוקים

en: Usage
he: שימוש

en: About
he: אודות
