Prayers (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Pages
is: Síður

en: Description
is: Lýsing

en: Date
is: Dagsetning

en: Display settings
is: Birtingastillingar

en: Block settings
is: Blokkastillingar

en: Weight
is: Vægi

en: Date format
is: Dagsetningarsnið

en: Blocks
is: Blokkir

en: About
is: Um
