Prayers (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (12 entries)

en: Pages
it: Pagine

en: Description
it: Descrizione

en: Date
it: Data

en: Display settings
it: Impostazioni di visualizzazione

en: Block settings
it: Impostazioni del blocco

en: Weight
it: Peso

en: Date format
it: Formato data

en: Other
it: Altro

en: Time format
it: Formato ora

en: Blocks
it: Blocchi

en: Usage
it: Utilizzo

en: About
it: Informazioni
