Prayers (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Pages
ka: გვერდები

en: Description
ka: აღწერა

en: Date
ka: თარიღი

en: Block settings
ka: ბლოკის პარამეტრები

en: Weight
ka: წონა

en: Date format
ka: თარიღის ფორმატი

en: Other
ka: სხვა

en: Blocks
ka: ბლოკები
