Prayers (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Pages
mr: पाने

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Date
mr: दिनांक

en: Block settings
mr: ब्लॉक चे सेटिंग्स

en: Weight
mr: मुल्य

en: Date format
mr: तारीख आराखडा
