Prayers (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Pages
pt: Páginas

en: Description
pt: Descrição

en: Date
pt: Data

en: Display settings
pt: Opções de exibição

en: Block settings
pt: Configurações do bloco

en: Weight
pt: Peso

en: Date format
pt: Formato da data

en: Other
pt: Outros

en: Time format
pt: Formato de hora

en: Blocks
pt: Blocos

en: Usage
pt: Uso

en: About
pt: Sobre
