Prayers (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Pages
ta: பக்கங்கள்

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Date
ta: தேதி

en: Display settings
ta: காட்சி அமைவுகள்

en: Block settings
ta: தொகுதி அமைப்புகள்

en: Weight
ta: எடை

en: Date format
ta: தேதி வடிவம்

en: Other
ta: மற்றவை

en: Blocks
ta: பகுதி

en: About
ta: பற்றி
