Prayers (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Pages
th: หน้า

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Date
th: วันที่

en: Block settings
th: การตั้งค่าบล็อก

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Date format
th: รูปแบบวันที่

en: Other
th: อื่นๆ

en: Blocks
th: บล็อค

en: About
th: เกี่ยวกับ
