Prayers (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Pages
tr: Sayfalar

en: Description
tr: Açıklama

en: Date
tr: Tarih

en: Display settings
tr: Görüntüleme ayarları

en: Block settings
tr: Blok ayarları

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Date format
tr: Tarih biçimi

en: Other
tr: Diğer

en: Blocks
tr: Bloklar

en: Usage
tr: Kullanım

en: About
tr: Hakkında
