Precision (7.x-1.0-alpha1) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Prefix
am: ቅድመ ቅጥያ

en: Suffix
am: ቅጥያ

en: Footer
am: ግርጌ

en: Navigation
am: መጓጓዛ

en: Precision
am: ትክክልነት
