Precision (7.x-1.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Prefix
ast: Prefixu

en: Suffix
ast: Sufixu

en: None
ast: Nengún

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: Width
ast: Anchu

en: Navigation
ast: Navegación
