Precision (7.x-1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Prefix
bg: Префикс

en: Suffix
bg: Суфикс

en: None
bg: Не

en: Footer
bg: Под черта

en: Navigation
bg: Навигация
