Precision (7.x-1.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Prefix
bs: Prefiks

en: Suffix
bs: Sufiks

en: None
bs: Nijedan

en: Width
bs: Širina

en: Navigation
bs: Navigacija

en: Precision
bs: Preciznost
