Precision (7.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Suffix
ca: Sufix

en: None
ca: Cap

en: Main
ca: Principal

en: Footer
ca: Peu

en: Width
ca: Amplada

en: Navigation
ca: Navegació

en: CSS classes
ca: Classes CSS

en: Precision
ca: Precisió
