Precision (7.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Home
cs: Domů

en: None
cs: Žádné

en: Footer
cs: Patička

en: Width
cs: Šířka

en: Navigation
cs: Navigace

en: CSS classes
cs: CSS třídy

en: Precision
cs: Přesnost
