Precision (7.x-1.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: Prefix
cy: Rhagddodiad

en: Suffix
cy: Ôl-ddoddiadau

en: None
cy: Dim

en: Footer
cy: Troedyn

en: Width
cy: Lled

en: Navigation
cy: Mordwyo

en: Precision
cy: Trachywiredd
