Precision (7.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Prefix
el: Πρόθεμα

en: Suffix
el: Επίθεμα

en: None
el: Κανένα

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: Width
el: Πλάτος

en: Navigation
el: Πλοήγηση

en: CSS classes
el: Κλάσεις CSS

en: Precision
el: Ακρίβεια
