Precision (7.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Prefix
et: Eesliide

en: Suffix
et: Järelliide

en: None
et: Puudub

en: Footer
et: Jalus

en: Width
et: Laius

en: Navigation
et: Menüü

en: CSS classes
et: CSS klassid

en: Precision
et: Täpsus

en: Branding
et: Kaubamärk
