Precision (7.x-1.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Home
fr: Accueil

en: Prefix
fr: Préfixe

en: Suffix
fr: Suffixe

en: None
fr: Aucun(e)

en: Main
fr: Principal

en: Footer
fr: Pied de page

en: Width
fr: Largeur

en: Padding
fr: Remplissage

en: CSS classes
fr: Classes CSS

en: Precision
fr: Précision

en: Push
fr: Pousser
