Precision (7.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Prefix
gl: Prefixo

en: Suffix
gl: Sufixo

en: None
gl: Ningún

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Width
gl: Ancho

en: Navigation
gl: Navegación

en: CSS classes
gl: Clases CSS

en: Precision
gl: Precisión
