Precision (7.x-1.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Prefix
gu: પૂર્વાગ

en: Suffix
gu: પ્રત્યય

en: None
gu: એકે નહિ

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Precision
gu: ચોકસાઇ
