Precision (7.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Prefix
he: קידומת

en: Suffix
he: סיומת

en: None
he: ללא

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Width
he: רוחב

en: Navigation
he: ניווט

en: Precision
he: דיוק

en: Branding
he: מיתוג
