Precision (7.x-1.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Home
hi: मुख्य पृष्ठ

en: Prefix
hi: उपसर्ग

en: Suffix
hi: प्रत्यय

en: None
hi: कोई नहीं

en: Footer
hi: पादलेख

en: Width
hi: चौड़ाई

en: Navigation
hi: नेविगेशन

en: Precision
hi: सूक्ष्मता
