Precision (7.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Prefix
hr: Prefiks

en: Suffix
hr: Sufiks

en: None
hr: Nema

en: Footer
hr: Podnožje

en: Width
hr: Širina

en: Navigation
hr: Navigacija

en: Precision
hr: Preciznost
