Precision (7.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Prefix
is: Forskeyti

en: Suffix
is: Viðskeyti

en: None
is: Engin

en: Footer
is: Fótur

en: Width
is: Breidd
