Precision (7.x-1.0-alpha1) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Prefix
it: Prefisso

en: Suffix
it: Suffisso

en: None
it: Nessuno

en: Footer
it: Piè di pagina

en: Width
it: Larghezza

en: Navigation
it: Navigazione

en: CSS classes
it: classi CSS

en: Precision
it: Precisione
