Precision (7.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Prefix
ja: 接頭語

en: Suffix
ja: 接尾語

en: None
ja: なし

en: Main
ja: メイン

en: Footer
ja: フッター

en: Width
ja: 幅

en: Navigation
ja: ナビゲーション

en: CSS classes
ja: CSSクラス

en: Precision
ja: 精度
