Precision (7.x-1.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Prefix
kk: Префикс

en: Suffix
kk: Суффикс

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: Navigation
kk: Навигация
