Precision (7.x-1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Prefix
km: បុព្វបទ

en: Suffix
km: បច្ច័យ

en: None
km: គ្មាន

en: Footer
km: បាតកថា

en: Width
km: ទទឹង

en: Navigation
km: ការ​រុករក

en: Precision
km: ចំនួន​ខ្ទង់
