Precision (7.x-1.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Prefix
kn: ಪೂರ್ವದಲ್ಲಿ ಜೊಡಿಸು

en: Suffix
kn: ಅಂತ್ಯದಲ್ಲಿ ಜೊಡಿಸು

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Main
kn: ಪ್ರಮುಖ

en: Width
kn: ಅಗಲ

en: Navigation
kn: ಸಂಚಾರ

en: Push
kn: ತಳ್ಳು
