Precision (7.x-1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Prefix
ku: پێشگر

en: Suffix
ku: پاشگر

en: None
ku: هیچ

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: Width
ku: پانی

en: Navigation
ku: ڕێدۆزینەوە
