Precision (7.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Prefix
lv: Prefikss

en: Suffix
lv: Sufikss

en: None
lv: Nav

en: Footer
lv: Kājene

en: Width
lv: Platums

en: Navigation
lv: Navigācija

en: CSS classes
lv: CSS klases

en: Precision
lv: Precizitāte
